Trouwvideo vanaf nu standaard op Blu-ray disc !

 

 

Trouwvideo’s geboekt vanaf 1 september 2011 worden voortaan standaard afgeleverd op Blu-ray disc !

Voorheen konden onze bruidsparen bij ons kiezen voor een reportage op DVD (=Standard Definition) of Blu-ray disc (=High Definition). In de afgelopen 2 jaar is gebleken dat meer dan 90% van de bruidsparen bij ons al koos voor de hoogste beeldkwaliteit de Blu-ray disc. Dit wetende en kijkend naar de huidige technische ontwikkelingen op dit gebied leek het ons verstandig om voortaan de trouwvideo’s standaard af te leveren op Blu-ray discs met een tot 5x scherper beeld dan de aloude DVD.

De mooiste herinnering aan zo’n speciale dag vraagt om de beste beeld- en geluidskwaliteit. Het moet een waardevol ‘document’ voor het leven zijn en blijven. Bruidsparen spenderen veel geld om hun trouwdag tot een unieke dag te maken. Kosten noch moeite worden gespaard. Een trouwreportage op Blu-ray disc is dan ook een logische, verantwoorde en toekomstgerichte investering. Immers de DVD zal langzamerhand van het toneel verdwijnen en de techniek zal zich in razend tempo blijven ontwikkelen. Denk hierbij aan 3D. In de winkels zie je dan ook steeds meer blauwe hoesjes in de schappen liggen (hieraan kan je de Blu-ray disc gemakkelijk herkennen) ten koste van de DVD.

Menig bruidspaar heeft reeds een LCD- of Plasma TV met het predicaat HD-Ready of Full HD, al dat niet gecombineerd met een Home Cinema Set voor het geluid. Sluit men daar een Blu-ray disc speler of Playstation III op aan dan haalt men beste uit hun toestel en kan men optimaal genieten van hun trouwvideo in de best mogelijke beeldkwaliteit. Nu en in de toekomst.
Inmiddels dalen de prijzen van Blu-ray disc spelers behoorlijk. Zo zijn er al spelers verkrijgbaar vanaf €75,00. Voor relatief weinig geld koop je daarmee een enorme verhoging van het kijk- en luisterplezier én benut je bovendien de volledige capaciteiten van je LCD- of Plasma TV 1).  Het terugzien van je trouwdag wordt dan elke keer een bijzondere ervaring.

Natuurlijk vergeten we degene niet die nog niet over de nieuwste technieken beschikken. Daarom doen we er altijd een gratis versie op DVD bij. Zodoende kan men altijd en overal naar de trouwvideo blijven kijken, dus ook op de oudere beeldbuistelevisies e.d. Bruidsparen die vanaf 1 september 2011 hun trouwreportage boeken krijgen dus zowel een Blu-ray disc als een DVD.

Hadders Media wil graag vooruitstrevend, innovatief en toekomstgericht bezig te zijn. Wij hopen met deze nieuwe standaard het beste voor onze bruidsparen te kunnen bieden.

Vraag gerust om meer info.

1) Het beeld van een traditionele DVD-speler omvat slechts 720 x 576 pixels en benut daarmee slechts 20% van het beeldoppervlak van een LCD- of Plasma TV met predicaat Full HD die 1920×1080 pixels telt. (Ofwel een 5x hogere resolutie).

 

Trouwvideo, videograaf, film huwelijk, huwelijksfilm, bruidsvideo, blu-ray disc, high definition trouwvideo,

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*


4 + = tien

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>